Aktualności i Ogłoszenia

 

Osoby zainteresowane sprzątaniem klatek schodowych w zasobach naszej Spółdzielni (ul. Okopowa 18B oraz Terebelska 45) proszone są o zgłaszenie się do biura (ul. Janowska 70A) w  poniedziałki oraz czwartki  lub kontakt telefoniczny pod nr tel. 607200676 ( e-mail ksiegowa@terebelska2.pl)                                                                         

Zaproszenie do złożenia oferty cenowej na wykonanie nawierzchni z kostki brukowej.

Napisał(a): Administrator dnia 06.05.2019
Aktualności i ogłoszenia >>

Spółdzielnia Mieszkaniowa TEREBELSKA II w Białej Podlaskiej zaprasza do złożenia oferty cenowej na wykonanie nawierzchni z kostki brukowej na terenie nieruchomości należących do spółdzielni.

 

Przedmiot zamówienia obejmuje:

  1. Przebudowę schodów wejściowych do lokali znajdujących się przy Terebelskiej 49A. Usunięcie starej nawierzchni, wykonanie schodów z kostki brukowej (czerwonej). Wykonanie prac wykończeniowych i porządkowych.

  2. Przebudowę schodów wejściowych do lokalu użytkowego (fryzjer) znajdującego się przy Sidorskiej 34A. Usunięcie starej nawierzchni, wykonanie schodów z kostki brukowej lub płyt chodnikowych. Wykonanie prac wykończeniowych i porządkowych.

Wykonawca w wycenie winien uwzględnić wszystkie koszty usługi wraz z materiałem oraz inne koszty niezbędne do prawidłowego wykonania zamówienia w tym celu wymagana jest wizja Wykonawcy na obiekcie i kontakt z pracownikiem Zamawiającego celem określenia wszystkich niezbędnych przedsięwzięć.

Szczegółowych informacji na w/w temat można uzyskać w biurze Spółdzielni Mieszkaniowej „TEREBLESKA II” ul. Janowska 70A lub telefonicznie: 695020539.

Edytowano: 06.05.2019 o 07:25

Wstecz